Безпека діткй. На вулиці!

  УВАГА!
  У зв'язку з трагічними випадками, які трапляються з дітьми, звертаємо увагу батьків:
  1. Ніколи не залишайте дитину вдома саму, хоча б до 10-12 років. Пам’ятайте: може трапитися усе що завгодно, і достатньо тільки однієї фатальної випадковості, щоб потім пам’ятати про неї все життя. Будь-яка квартира містить масу небезпек для дитини. Їх спектр величезний: від мимоволі включеного газу або випадкової пожежі, що сталася в результаті короткого замкнення електропроводки, — до цілеспрямованого вторгнення чужої людини. Усе це може спричинити непоборні наслідки.

   

  2. Ніколи не відпускайте дитину саму на вулицю після 21 години, навіть улітку. Не залишайте дитину саму біля входу в магазин, у аптеку, відділення зв’язку, у дворі, навіть біля власного під’їзду.
  3. Наполягайте на тому, щоб ваша дитина на все життя чітко засвоїла: треба обережно та уважно ставитися до чужих людей. Увесь світ для дитини повинен жорстко ділитися на «своїх» і «чужих». Чужому не можна відкривати двері. З чужим нема про що розмовляти в дворі. Від чужого на вулиці не можна приймати подарунки. Із чужим не можна нікуди йти, сідати в автомобіль, виїжджати на автобусі. Із чужими людьми ніколи не можна сідати в один ліфт.
  4. Виховуйте в дітей спостережливість, критичне мислення. Це буде корисно як для них, так і для вас. Дитина повинна вміти уважно дивитися й помічати все, що відбувається навколо. Навчіть не просто спостерігати, а ще й розповідати вам про все, що вона помітила незвичайного у дворі, на вулиці, на дачі. Не виключено, що дитячі спостереження приведуть вас до серйозних висновків.
  5. Дитина повинна знати: усе, необхідне для неї, вона одержує від вас – батьків. Нічого не можна підбирати на вулиці — ні яскравої іграшки, ні гарного папірця. Ніколи й нічого не можна брати в незнайомих людей — ні морозива, ні тістечка, ні напоїв, ні цигарки, ні шприца.
  6. Дитина не повинна приносити в будинок нічого з того, що вона все-таки може знайти у дворі або на дачі. Ні кинутої кимось іграшки, ні забутої авторучки, ні яскравої бляшанки, ні симпатичної пляшки, ні знайденої на лавці книги, ні викинутого кимось конверта з рідкісною маркою, ні бездомного собаки, ні приблудної кішки. Усе це може бути джерелом реальної або потенційної небезпеки.
  7. Дитина має чітко знати й розуміти слова «можна» і «не можна». Усе, що ви визнаєте припустимим для дитини (нова іграшка, собака, кішка), повинне пройти через ваші руки, бути перевірене вами й відповідним чином оброблено.
  8. Навчіть дитину не розповідати «першому зустрічному» про ваш сімейний статок, місце роботи й посади батьків.

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2021 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"