Куди звертатись у разі насильства?

    Постраждала від насильства особа дуже часто відчуває себе повністю дезорієнтованою, не знає, як себе поводити далі та де шукати допомоги. Тому ми публікуємо список місць, куди треба звертатися у разі потрапляння у скрутне становище, що пов’язане з фактом насильства:

     

    ?Правоохоронні органи. Ви можете викликати поліцію за номером 102 або самостійно звернутися до райвідділу та написати заяву. Дуже важливо зафіксувати те, що трапилось.
    ?Денні центри соціально-психологічної допомоги. Тут можна отримати комплекс соціально-психологічної та первинної правової допомоги.
    ?Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги. У Київській та Миколаївській області мобільні бригади надають допомогу учасникам бойових дій АТО/ООС та членам їх родин.
    ?Медичні установи. Якщо йдеться про сексуальне або фізичне насильство, тут ви маєте отримати кваліфіковану допомогу та документування у медичній картці ознак того, що з вами сталося.
    ?Департамент соціального захисту населення. У цій установі у вас приймуть заяву про вчинення насильства та скерують для отримання допомоги.
    ?Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тут ви можете отримати необхідні юридичні, психологічні та соціальні послуги. Якщо ви не маєте де жити, ця установа може допомогти з розв’язанням питання з місцем перебування.
    ?Служба у справах дітей. Співробітники Служби допоможуть вам захистити права дітей, якщо вони є у вашій родині.
    ?Суд. Залежно від ступені тяжкості насильства суд може до півроку обмежити доступ кривдника до вас та ваших дітей.
    ?Центр безоплатної вторинної правової допомоги. Постраждалі особи мають право отримати послуги адвоката безкоштовно.
    Детальніше про кожну установу ви можете дізнатися за посиланням:

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"